wtorek, 31 października 2023 | 12:57

Jaka pogoda czeka nas w środę? Sprawdzamy wraz z Cumulonimbusem

We wtorkowy wieczór nadal będzie towarzyszyć nam nieprzyjemny zachodni wiatr, który przyniesie krótkotrwałe opady deszczu. W ciągu nocy opady ustąpią, ale niebo pozostanie skryte pod welonem chmur. Minimalna temperatura osiągnie 8 stopni Celsjusza, a w godzinach nocnych wiatr osłabnie nieco, pozostawiając wciąż delikatne odczucie chłodzenia.

Pierwszy dzień listopada przywitamy z dość obfitym zachmurzeniem, które wczesnym rankiem może przynieść przelotne opady. Przed południem spodziewamy się jednak przejaśnień, a w drugiej połowie dnia słońce wyjrzy zza chmur. W najcieplejszym momencie termometry wskażą 13 stopni Celsjusza. Wiatr osłabnie i będzie łagodnie powiewać, początkowo z zachodu i południowego-zachodu, aby później zmienić swój kierunek na południowo-wschodni. Na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Wieczór Dnia Wszystkich Świętych, a także noc ze środy na czwartek, ma utrzymać się w dość łaskawej aurze. Zachmurzenie pozostanie w granicach umiarkowanych, nie powinno też padać. Delikatny wiatr będzie powiewać od południa, jednak nocą ma przybierać na sile. Ciśnienie będzie spadać.

fot. Telewizja Relax