czwartek, 6 czerwca 2024 | 11:00

Rekordowa edycja Capchem Cup

W sobotę i w niedzielę na Stadionie Miejskim w Śremie rozegrana została piąta edycja turnieju Capchem Cup. To wspólne przedsięwzięcie Śremskiego Klubu Sportowego Warta i Capchem Poland.

Turniej został podzielony na dwie części, a sami zawodnicy zmierzyli się w dwóch systemach gry – 7×7 dla Orlików oraz 5×5 dla najmłodszych roczników z kategorii Żak. Mecze rozgrywały się równocześnie na kilku arenach, które wytyczone zostały na płycie głównej i bocznej śremskiego stadionu. Pierwszy dzień sportowych rozgrywek miał na celu wyłonienie drużyn, które nazajutrz miały zawalczyć między sobą o puchar turnieju. Zwycięzcami zostali: Polonia Środa Wielkopolska w roczniku 2013, APR Jarocin w roczniku 2014, AP Dąbcze w roczniku 2015 oraz APR 3 Poznań w roczniku 2016.

Na zakończenie wszyscy zawodnicy zostali wyróżnieni pamiątkowymi medalami oraz upominkami ufundowanymi przez organizatorów turnieju. Zawody przebiegały w radosnej i bezpiecznej atmosferze. W tym roku nowością były nagrody indywidualne – pufy.